Jumanji 2 izle, Vahşi Orman 720p Kalite

25 Aralık
Sonra İzle
İzledim

Bölüm Özeti

Birbirini pek de sevmeyen 4 arkadaş, her biri özel güçlere sahip olan avatarlara dönüşür ve Jumanji ’nin tehlikeli dünyasında mahsur kalırlar. Hayatlarının en tehlikeli maceralarına atılan bu dörtlü, sonsuza dek Jumanji ’nin egemenliği altında kalmamak için elinden gelen tüm kozlarını ortaya koyarlar. 1995 kül yapımı sinema filmi olan Jumanji ’nin devam niteliğinde ki filmi Jumanji: Vahşi Orman, harika oyuncu kadrosu ile öne çıkıyor. Dwayne Johnson, Jack Black, Kevin Hart ve Nick Jonas ’ın yer aldığı filmin yönetmen koltuğunda Jake Kasdan yer alıyor. Senaryosunu Scott Rosenberg ’in kaleme aldığı filmin vizyon tarihi ise Aralık 2017. Tüm dünya genelinde aynı dönem içerisinde vizyona girecek film, 25 yıl ara ile bir yeni serisini piyasaya sürüyor.

Yorumlar (2)

Tüm Yorumlar

  • SiyahDeriElbiseliIndianaJones
    SiyahDeriElbiseliIndianaJones Ziyaretçi
    Film ingilizce değil, latin dillerinden biri ile oynuyor. Altyazı olarak da türkçe yok, ingilizce de yok :) Altyazı yok, latin dilinden anlıyorsanız, izleyebilirsiniz. Siteye neden koyuyorsunuz böyle şeyleri, sövülmeyi istemek gibi mazoşist eğilimlere mi sahipsiniz?
    • Merhaba, film için henüz HD görüntü olmadığı için yardımcı olamıyoruz. Filmin orjinal görüntüleri elimize geçtiğinde sitemizde hem Türkçe dublaj hem de Türkçe altyazı ile izleyebilirsiniz. Anlayışınız için teşekkür ederiz.